Спорт в моем дворе
gallery/insta

ДЕНІ САУ БАЛАЛАР - БАҚЫТТЫ ЕЛ - МЫҚТЫ ҰРПАҚ!

gallery/facebook
gallery/vk
gallery/youtube
gallery/twitter

Үлкен Қалалық Финалдың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тізімі

gallery/img-20171217-wa0092[1]

Алматы қаласында Әль-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университетінің спорт кешенінде желтоқсан айының 16 мен 17 аралығында  Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған "Чемпиондар Лигасы "Спорт менің ауламда-2017" Үлкен  Қалалық Финалы өтті. Жеңімпаздар мен жүлдегерлер  кубоктармен, тиісті медаль мен дипломдармен марапатталды.

Спорт түрлері бойынша жеңімпаздар мен жүлдегерлердің тізімі:

1. Отбасылық сайыс "Біз мықтымыз!"

І-орын - Бахтыгалиевтар (Әуезов ауданы) 

ІІ-орын - Садыковтар (Алатау ауданы) 

ІІІ-орын - Пилипенколар (Жетісу ауданы) 

 

2. Футбол (7-11 жас)

І-орын - Жетісу ауданы (команда 3) 

ІІ-орын – Бостандық ауданы (команда 3) 

ІІІ-орын – Түріксіб ауданы (команда 3) 

 

3. Футбол (12-17 жас)

І-орын - Жетісу ауданы (команда 1) 

ІІ-орын - Жетісу ауданы (команда 2) 

ІІІ-орын –Наурызбай ауданы (команда 3) 

 

4. Асық ату

І-орын - Байдалы Досымжан (Түріксіб ауданы (команда 1) 

ІІ-орын - Сыматуллаев Самат (Алатау ауданы (команда 2) 

ІІІ-орын -Мейрамбек Калдыбек (Наурызбай ауданы (команда 2) 

 

5. Тымақ ұру (командалық)

І-орын – Наурызбай ауданы 

ІІ-орын – Әуезов ауданы  

ІІІ-орын – Алатау ауданы

 

6. Бұқа тартыс

І-орын - Сағи Тоқтаназар (Алатау ауданы) 

ІІ-орын - Нурдаулет Арлан (Түріксіб ауданы) 

ІІІ-орын - Сыматуллаев Самат (Әуезов ауданы) 

 

7. Скакалкада секіру (командалық)

І-орын - Түріксіб ауданы

ІІ-орын – Жетісу ауданы  

ІІІ-орын – Әуезов ауданы

 

8. Арқан тарту (7-11 жас командалық)

І-орын – Наурызбай ауданы 

ІІ-орын - Түріксіб ауданы (команда 2) 

ІІІ-орын – Әуезов ауданы

 

9. Арқан тарту (12-17 жас командалық)

І-орын - Жетісу ауданы  (команда 2)

ІІ-орын – Алатау ауданы 

ІІІ-орын - Жетісу ауданы  (команда 3)

 

10. Воркаут (тартылу 7-11 жас)

І-орын - Мухамеджан Нурбол

ІІ-орын - Какимжан Арман

ІІІ-орын - Тилов Азрет

 

11. Воркаут (тартылу 12-17 жас) 

І-орын - Мишин Сергей

ІІ-орын - Молдабеков Арсен

ІІІ-орын - Ким Костя

 

12. Воркаут (трюктер 7-11 жас)

І-орын - Темирхан Асан

ІІ-орын - Мухамеджан Нурбол

ІІІ-орын - Исабеков Мухамед

 

13. Воркаут (трюктер 12-17 жас)

І-орын - Ившин Артем

ІІ-орын - Салтагереев Резван

ІІІ-орын - Ившин Илья

 

14. Стритбол (қыздар)

І-орын – Әуезов ауданы 

ІІ-орын – Наурызбай ауданы

 

15. Стритбол (7-11 жас ұлдар)

І-орын - Жетісу ауданы

ІІ-орын - Әуезов ауданы

ІІІ-орын – Бостандық ауданы

 

16. Стритбол (12-17 жас ұлдар)

І-орын - Жетісу ауданы (команда 2)

ІІ-орын - Жетісу ауданы (команда 1)

ІІІ-орын – Наурызбай ауданы

 

17. Жеңіл атлетика (секіру қыздар)

І-орын - Нусурходжаева Н.

ІІ-орын - Макиева Ю.

ІІІ-орын - Кенжекара А.

 

18. Жеңіл атлетика (секіру 7-11 жас ұлдар)

І-орын - Турсынбаев Искандер

ІІ-орын - Бакыев Шырзат

ІІІ-орын - Тилов Азрет

 

19. Жеңіл атлетика (секіру 12-17 жас ұлдар)

І-орын - Ким Костя

ІІ-орын - Мишин Сергей

ІІІ-орын - Ившин Артем

 

20. Жеңіл атлетика (жүгіру 7-11 жас қыздар)

І-орын - Макишева Ю. 

ІІ-орын - Кенжекара А.

ІІІ-орын - Нусурходжаева Н.

 

21. Жеңіл атлетика (жүгіру 12-17 жас қыздар)

І-орын - Булаткулова Д.

ІІ-орын - Тоубай Н.

ІІІ-орын - Набиева У.

 

22. Жеңіл атлетика (жүгіру 7-11 жас ұлдар)

І-орын - Рахметов Максим

ІІ-орын - Азаматов Темиржан

ІІІ-орын - Султанов Султан

 

23. Жеңіл атлетика (жүгіру 12-17 жас ұлдар)

І-орын - Алиев Имран

ІІ-орын - Токтаназаров Серик

ІІІ-орын - Әлімбай Абулхаир

 

24. Армреслинг (7-11 жас)

І-орын - Шмидт Леонид

ІІ-орын - Молдабеков Арсен

ІІІ-орын - Алиев Имран

 

25. Армреслинг (12-17 жас)

І-орын - Саипов Акрам

ІІ-орын - Тастан Алихан

ІІІ-орын - Советұлы Қуаныш

 

26. Тоғыз құмалақ (7-11 жас)

І-орын - Назарбаев Рамазан

ІІ-орын - Темирхан Асхат

ІІІ-орын - Исраил Алмат

 

27. Тоғыз құмалақ (11-17 жас)

І-орын - Арыстан Азамат

ІІ-орын - Калуов Жанат

ІІІ-орын - Расылбек Саят